Forum Forum - Wszystko o Deluxe Ski Jump | Turniej Deluxe Ski Jump 3 Strona Główna
TCS: WĘGRY HS117

Odpowiedz do tematu    Forum Forum - Wszystko o Deluxe Ski Jump | Turniej Deluxe Ski Jump 3 Strona Główna » Wyniki Zobacz poprzedni temat

O konkursie:
Frenkwencja na pierwszym Turnieju Czterech Skoczni była dobra.
Pierwsze miejsce zajął jajo0900, który wyprzedził rooney'a o ponad 10 punktów. Na trzecim podium stanął Sebik, oddając dobre skoki. Rywalizacja między trzecim, a piątym miejscem była niesamowita. Tylko 3 punkty różnicy. Czwarte miejsce zajął Rudi93, a tracąc do niego równe 2 punkty jest Ruud. Szóste miejsce zajął Tomek94, oddając dwa różne skoki. 4,5 punkta stracił do niego McFiro, a tuż za nim o 0,5 punkta jest arturo. Na ostatnim miejscu jest Wojtix, który oddał słabe skoki w porównaniu do inncyh.

Info:
Punkty do klasyfikacji generalnej będą zaliczone po 4 konkursach TCS. Tzn, że po 4 konkursach, kto zajmie, które miejsce, dostanie różne punkty do klasyfikacji generalnej pucharu świata. W TCS nie liczą sie metry, ale noty skoków! Są najważniejsze.
Zapraszam jutro i dziękuje.

Ostatnio zmieniony przez rooney dnia Pią 22:12, 11 Sty 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pią 22:09, 11 Sty 2008 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum Forum - Wszystko o Deluxe Ski Jump | Turniej Deluxe Ski Jump 3 Strona Główna » Wyniki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)